2025 | Som Livre

V3NOM Vol. 1 - Eclipse

Mc Lan | 12-12-2025

Avtorji glasbe: Mc Lan

Skupno trajanje:1 h 15 min
01
ROBOCOP
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
03:33
Avtorji glasbe: Mc Lan - Criolo - John Dolmayan
02
SCORPION
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
05:15
Avtorji glasbe: Mc Lan - Twin Pumpkin
03
ØZ
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
03:27
Avtorji glasbe: Mc Lan
04
DARTH VADER
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
02:49
Avtorji glasbe: Mc Lan
05
V DE VINGANÇA
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
04:08
Avtorji glasbe: Mc Lan - Twin Pumpkin - Mary Moore
06
REDLASER
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
04:18
Avtorji glasbe: Mc Lan
07
EVIL LONDRES
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
04:48
Avtorji glasbe: Mc Lan
08
HIGHWAY
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
07:04
Avtorji glasbe: Mc Lan
09
RUNAS
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
07:23
Avtorji glasbe: Mc Lan
10
OPEN
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
05:49
Avtorji glasbe: Mc Lan - Twin Pumpkin - Mary Moore
11
4 MIL MINUTOS
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
02:52
Avtorji glasbe: Mc Lan
12
ZATMENIE
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
08:15
Avtorji glasbe: Mc Lan
13
DARK MATTER
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
04:55
Avtorji glasbe: Mc Lan - Bladee
14
X LIGHT MATTER
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
06:48
Avtorji glasbe: Mc Lan - Pink Siifu
15
ØPHELIAS II
Mc Lan
V3NOM Vol. 1 - Eclipse
03:44
Avtorji glasbe: Mc Lan - Bladee
  • Komentarji
Vnesti morate vsaj 10 znakov.
250 preostali znaki DELI NA:
prijava ali prijavite se, da objavite komentar.