Amber Lily

Amber Lily

407 oboževalcev

Top skladbe

03
Raise Me Up
Amber Lily
Wild
04:22
05
Woman (Remix)
Amber Lily
Wild
06:08
03
Woman
Amber Lily
Amber Lily
05:16
Avtorji glasbe: Amber Lily Neaves
02
Rainbow Warriors
Amber Lily
Amber Lily
05:35
Avtorji glasbe: Amber Lily Neaves
01
The Calling
Amber Lily
Wild
01:49
04
Lay Me Down
Amber Lily
Amber Lily
05:57
Avtorji glasbe: Amber Lily Neaves - David Andrew Terrett
04
Wild
Amber Lily
Wild
04:06
01
Water Song
Amber Lily
Amber Lily
05:29
Avtorji glasbe: Amber Lily Neaves - Adam Neaves
05
Open Wide
Amber Lily
Amber Lily
04:41
Avtorji glasbe: Amber Lily Neaves - David Andrew Terrett
02
Song of Life
Amber Lily
Wild
04:20

Seznami predvajanja

Podobni izvajalci

Fia
Fia
Ayla Nereo
Ayla Nereo
Rising Appalachia
Rising Appalachia
Marya Stark
Marya Stark
Olivia Fern
Olivia Fern
Alexa Sunshine Rose
Alexa Sunshine Rose
  • Diskografija
Albumi
Wild
2018 Come to Life
31-08-2018
Wild
01
The Calling
Amber Lily
Wild
01:49
02
Song of Life
Amber Lily
Wild
04:20
03
Raise Me Up
Amber Lily
Wild
04:22
04
Wild
Amber Lily
Wild
04:06
05
Woman (Remix)
Amber Lily
Wild
06:08
06
Our Time Has Come
Amber Lily
Wild
02:36
07
I Will Meet You
Amber Lily
Wild
04:01
Dostop do informacij o celem albumu (10 pesmi)
Amber Lily
2016 Amber Lily
27-04-2016
Amber Lily
01
Water Song
Amber Lily
Amber Lily
05:29
Avtorji glasbe: Amber Lily Neaves - Adam Neaves
02
Rainbow Warriors
Amber Lily
Amber Lily
05:35
Avtorji glasbe: Amber Lily Neaves
03
Woman
Amber Lily
Amber Lily
05:16
Avtorji glasbe: Amber Lily Neaves
04
Lay Me Down
Amber Lily
Amber Lily
05:57
Avtorji glasbe: Amber Lily Neaves - David Andrew Terrett
05
Open Wide
Amber Lily
Amber Lily
04:41
Avtorji glasbe: Amber Lily Neaves - David Andrew Terrett
06
Allen
Amber Lily
Amber Lily
05:52
Avtorji glasbe: Amber Lily Neaves
EP-ji
The Deep South Sessions
2020 Tubby Love
20-03-2020
The Deep South Sessions
01
Allen
Tubby Love
The Deep South Sessions
04:45
Avtor besedila: David Terrett - Amber Lily / Avtorji glasbe: David Terrett - Amber Lily
02
Mother Father
Tubby Love
The Deep South Sessions
05:22
Avtor besedila: David Terrett - Amber Lily / Avtorji glasbe: David Terrett - Amber Lily
03
Be Loved
Tubby Love
The Deep South Sessions
05:17
Avtor besedila: David Terrett - Amber Lily / Avtorji glasbe: David Terrett - Amber Lily
04
Rainbow Warriors
Tubby Love
The Deep South Sessions
05:37
Avtor besedila: David Terrett - Amber Lily / Avtorji glasbe: David Terrett - Amber Lily
05
Cuban Coffee Kings (Funk Outro)
Tubby Love
The Deep South Sessions
02:01
Avtorji glasbe: David Terrett - Amber Lily - Sam Ravenna
Singli
In Blue
℗ 2026 Moon Lily Records
19-08-2026
In Blue
01
In Blue
Amber Lily
In Blue
04:44
Avtor besedila: Amber Neaves - Matthew Moon / Avtorji glasbe: Amber Neaves - Matthew Moon
Fine Lies (Demo Version)
℗ 2024 Moon Lily Records
24-09-2024
Fine Lies (Demo Version)
01
Fine Lies (Demo Version)
Amber Lily
Fine Lies (Demo Version)
04:18
Avtor besedila: Amber Moon - Matthew Moon / Avtorji glasbe: Amber Moon - Matthew Moon
Every Little Thing (Studio Demo Version)
℗ 2024 Moon Lily Records
23-07-2024
Every Little Thing (Studio Demo Version)
01
Every Little Thing (Studio Demo Version)
Amber Lily
Every Little Thing (Studio Demo Version)
04:47
Avtor besedila: Amber Lily Neaves - Matthew Moon / Avtorji glasbe: Amber Lily Neaves - Matthew Moon
Only You (feat. Jack Miller)
℗ 2024 Dreadlock Rock Records
01-05-2024
Only You (feat. Jack Miller)
01
Only You (feat. Jack Miller)
Amber Lily
Only You (feat. Jack Miller)
04:38
Avtor besedila: Jack Douglas Miller / Avtorji glasbe: Jack Douglas Miller
Something's Going On (Live acoustic)
Moon Lily Records
30-01-2024
Something's Going On (Live acoustic)
01
Something's Going On (Live acoustic)
Amber Lily
Something's Going On (Live acoustic)
02:44
Avtor besedila: Amber Neaves / Avtorji glasbe: Amber Neaves
In Blue (Solo Live in Ola’a)
Moon Lily Records
24-01-2024
In Blue (Solo Live in Ola’a)
01
In Blue (Solo Live in Ola’a)
Amber Lily
In Blue (Solo Live in Ola’a)
04:23
Avtor besedila: Amber Neaves - Matthew Moon / Avtorji glasbe: Amber Neaves - Matthew Moon
Where does the time go
Amber lily
15-09-2023
Where does the time go
01
Where does the time go
Amber Lily
Where does the time go
02:46
Avtor besedila: Amber Lily - David Terrett / Avtorji glasbe: Amber Lily - David Terrett
Old Lahaina Town (Live at Star of the Sea Painted Church, Kaimu-Kalapana)
Moon Lily
24-08-2023
Old Lahaina Town (Live at Star of the Sea Painted Church, Kaimu-Kalapana)
01
Old Lahaina Town (Live at Star of the Sea Painted Church, Kaimu-Kalapana)
Amber Lily
Old Lahaina Town (Live at Star of the Sea Painted Church, Kaimu-Kalapana)
04:01
Avtor besedila: Matthew Moon - Amber Lily / Avtorji glasbe: Matthew Moon - Amber Lily
So Long Ago
Amber lily
09-08-2023
So Long Ago
01
So Long Ago
Amber Lily
So Long Ago
03:52
Avtor besedila: Amber Lily Neaves - David Terrett / Avtorji glasbe: Amber Lily Neaves - David Terrett
Barely Alive (Live from the Lily pad)
5598097 Records DK
14-07-2023
Barely Alive (Live from the Lily pad)
01
Barely Alive (Live from the Lily pad)
Amber Lily
Barely Alive (Live from the Lily pad)
03:34
Avtor besedila: Amber Lily Neaves / Avtorji glasbe: Amber Lily Neaves
Pojavlja se v
Shake It Up: Live 2 Dance (Deluxe Edition)
℗ 2012 Walt Disney Records
20-03-2012
Shake It Up: Live 2 Dance (Deluxe Edition)
01
Whodunit
Adam Hicks
Shake It Up: Live 2 Dance (Deluxe Edition)
02:20
Avtor besedila: Lambert Waldrip - Justin Andre Mobley - Anna Vasilenko / Avtorji glasbe: Lambert Waldrip - Justin Andre Mobley - Anna Vasilenko
02
TTYLXOX (From "Shake It Up")
Bella Thorne
Shake It Up: Live 2 Dance (Deluxe Edition)
02:34
Avtor besedila: Jeannie Lurie - Chen Neeman - Aristeidis Archontis / Avtorji glasbe: Jeannie Lurie - Chen Neeman - Aristeidis Archontis
03
Something To Dance For (From "Shake It Up")
Zendaya
Shake It Up: Live 2 Dance (Deluxe Edition)
02:43
Avtor besedila: Jeannie Lurie - Chen Neeman - Aristeidis Archontis / Avtorji glasbe: Jeannie Lurie - Chen Neeman - Aristeidis Archontis
04
Up Up And Away
Blush
Shake It Up: Live 2 Dance (Deluxe Edition)
03:04
Avtor besedila: Jacqueline Cummings - Niclas Molinder - Joacim Persson - Johan Alkenäs / Avtorji glasbe: Jacqueline Cummings - Niclas Molinder - Joacim Persson - Johan Alkenäs
05
Show Ya How
Kenton Duty
Shake It Up: Live 2 Dance (Deluxe Edition)
02:21
Avtor besedila: Ben Charles - Maxwell George Schneider / Avtorji glasbe: Ben Charles - Maxwell George Schneider
06
Make Your Mark (From "Shake It Up")
Drew Ryan Scott
Shake It Up: Live 2 Dance (Deluxe Edition)
03:37
Avtor besedila: Niclas Molinder - Joacim Persson - Johan Alkenäs - Drew Ryan Scott / Avtorji glasbe: Niclas Molinder - Joacim Persson - Johan Alkenäs - Drew Ryan Scott
07
Don't Push Me
CoCo Jones
Shake It Up: Live 2 Dance (Deluxe Edition)
02:40
Avtor besedila: Ben Charles / Avtorji glasbe: Ben Charles
Dostop do informacij o celem albumu (16 pesmi)
Back to the Roots
2017 Paul Izak
21-12-2017
Back to the Roots
01
Roots of Creation Chant
Paul Izak
Back to the Roots
00:42
Avtorji glasbe: Paul Douglas Izak
02
Young Roots
Paul Izak
Back to the Roots
04:28
Avtorji glasbe: Paul Douglas Izak
03
La'au Lapa'au
Paul Izak
Back to the Roots
04:46
Avtorji glasbe: Paul Douglas Izak
04
Permaculture
Paul Izak
Back to the Roots
05:17
Avtorji glasbe: Paul Douglas Izak
05
Back to the Roots
Paul Izak
Back to the Roots
04:54
Avtorji glasbe: Paul Douglas Izak
06
Barefoot Two Step
Paul Izak
Back to the Roots
05:34
Avtorji glasbe: Paul Douglas Izak
07
Love Light
Paul Izak
Back to the Roots
05:23
Avtorji glasbe: Paul Douglas Izak
Dostop do informacij o celem albumu (12 pesmi)