Aizaz Sohail

Aizaz Sohail

45 oboževalcev

Top skladbe

11
Megh (Studio Recording)
Aizaz Sohail
Coke Studio 2020 (Studio Recording)
09:10
Avtor besedila: Rohail Hyatt / Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
03
Jhoom Jhaam (Behag)
Aizaz Sohail
Khayal
04:38
Avtor besedila: Aizaz Sohail / Avtorji glasbe: Aizaz Sohail
01
Patta Patta Boota Boota
Bigfoot
Patta Patta Boota Boota
03:18
Avtor besedila: Meer Taqi Meer / Avtorji glasbe: Bigfoot Music

Seznami predvajanja

Podobni izvajalci

  • Diskografija
Albumi
Khayal
A for Aleph Records
22-05-2021
Khayal
01
Bhayo Bhor (Basant Mukhari)
Aizaz Sohail
Khayal
05:00
Avtor besedila: Aizaz Sohail / Avtorji glasbe: Aizaz Sohail
02
Gaow Rasna (Charukeshi)
Aizaz Sohail
Khayal
06:18
Avtor besedila: Aizaz Sohail / Avtorji glasbe: Aizaz Sohail
03
Jhoom Jhaam (Behag)
Aizaz Sohail
Khayal
04:38
Avtor besedila: Aizaz Sohail / Avtorji glasbe: Aizaz Sohail
04
Kaisay Kikar (Ahir Bhairav)
Aizaz Sohail
Khayal
05:22
Avtor besedila: Aizaz Sohail / Avtorji glasbe: Aizaz Sohail
05
Kinaray (Yaman)
Aizaz Sohail
Khayal
05:06
Avtor besedila: Aizaz Sohail / Avtorji glasbe: Aizaz Sohail
06
Payaliya Jhankaar (Puriya Dhanashree)
Aizaz Sohail
Khayal
05:14
Avtor besedila: Aizaz Sohail / Avtorji glasbe: Aizaz Sohail
07
Kanha Re (Kedar)
Aizaz Sohail
Khayal
04:41
Avtor besedila: Aizaz Sohail / Avtorji glasbe: Aizaz Sohail
EP-ji
Aavard
2025 Silent Roar
01-08-2025
Aavard
01
Piya Paas (Raag Bhimpalasi)
Aizaz Sohail
Aavard
03:52
Avtor besedila: Naimat Khan Sadarang / Avtorji glasbe: Naimat Khan Sadarang
02
Eiri Aali (Raag Yaman)
Aizaz Sohail
Aavard
04:48
Avtor besedila: Aizaz Sohail / Avtorji glasbe: Aizaz Sohail
03
Koyalea Kook Sunaway (Raag Khamaaj)
Aizaz Sohail
Aavard
03:00
Avtor besedila: Aizaz Sohail / Avtorji glasbe: Aizaz Sohail
04
Gagan Garaj (Raag Megh)
Aizaz Sohail
Aavard
03:54
Avtor besedila: Aizaz Sohail / Avtorji glasbe: Aizaz Sohail
05
Kahay Maan (Raag Madhuwanti)
Aizaz Sohail
Aavard
03:44
Avtor besedila: Aizaz Sohail / Avtorji glasbe: Aizaz Sohail
06
Beeti Jaat Barkha (Raag Desh)
Aizaz Sohail
Aavard
03:32
Avtor besedila: Aizaz Sohail / Avtorji glasbe: Aizaz Sohail
Singli
Patta Patta Boota Boota
2021 Bigfoot Music
20-09-2021
Patta Patta Boota Boota
01
Patta Patta Boota Boota
Bigfoot
Patta Patta Boota Boota
03:18
Avtor besedila: Meer Taqi Meer / Avtorji glasbe: Bigfoot Music
Kaahe Chhed Mohe - Single (Live)
(P) 2013 Culture Machine Media Pvt Ltd
24-06-2014
Kaahe Chhed Mohe - Single (Live)
01
Kaahe Chhed Mohe (Live)
Aizaz Sohail
Kaahe Chhed Mohe - Single (Live)
03:55
Pojavlja se v
Coke Studio Season 2020
2020 Rohail Hyatt
04-12-2020
Coke Studio Season 2020
01
Na Tutteya Ve
Rohail Hyatt
Coke Studio Season 2020
04:47
Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
02
Dil Khirki
Rohail Hyatt
Coke Studio Season 2020
03:24
Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
03
Jaag Rahi
Rohail Hyatt
Coke Studio Season 2020
06:02
Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
04
Gal Sunn
Rohail Hyatt
Coke Studio Season 2020
06:38
Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
05
Dil Tarpe
Rohail Hyatt
Coke Studio Season 2020
06:33
Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
06
Yaqeen
Rohail Hyatt
Coke Studio Season 2020
06:38
Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
07
Har Funn Maula
Rohail Hyatt
Coke Studio Season 2020
06:06
Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
Dostop do informacij o celem albumu (12 pesmi)
Coke Studio 2020 (Studio Recording)
℗ 2020 Frequency Media PL
04-12-2020
Coke Studio 2020 (Studio Recording)
01
Na Tutteya Ve (Studio Recording)
Meesha Shafi
Coke Studio 2020 (Studio Recording)
04:47
Avtor besedila: Rohail Hyatt / Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
02
Dil Khirki (Studio Recording)
Mehdi Maloof
Coke Studio 2020 (Studio Recording)
03:24
Avtor besedila: Rohail Hyatt / Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
03
Jaag Rahi (Studio Recording)
Fariha Pervez
Coke Studio 2020 (Studio Recording)
06:01
Avtor besedila: Rohail Hyatt / Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
04
Gal Sunn (Studio Recording)
Ali Pervez Mehdi
Coke Studio 2020 (Studio Recording)
06:38
Avtor besedila: Rohail Hyatt / Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
05
Dil Tarpe (Studio Recording)
Rahat Fateh Ali Khan
Coke Studio 2020 (Studio Recording)
06:33
Avtor besedila: Rohail Hyatt / Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
06
Yaqeen (Studio Recording)
Wajiha Naqvi
Coke Studio 2020 (Studio Recording)
06:38
Avtor besedila: Rohail Hyatt / Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
07
Har Funn Maula (Studio Recording)
Umair Jaswal
Coke Studio 2020 (Studio Recording)
06:06
Avtor besedila: Rohail Hyatt / Avtorji glasbe: Rohail Hyatt
Dostop do informacij o celem albumu (12 pesmi)
Siachen (feat. Rakae Jamil, Farhan Ali & Aizaz Sohail) [Jog Rework]
℗ 2021 rearts records
14-02-2021
Siachen (feat. Rakae Jamil, Farhan Ali & Aizaz Sohail) [Jog Rework]
01
Siachen (feat. Rakae Jamil, Farhan Ali & Aizaz Sohail) [Jog Rework]
Fake Shamans
Siachen (feat. Rakae Jamil, Farhan Ali & Aizaz Sohail) [Jog Rework]
06:00
Avtor besedila: Aizaz Sohail / Avtorji glasbe: Omair Anjum - Mohammed Shah
Episode 4 (Bisconni Music)
℗ 2021 Bisconni Music
22-01-2021
Episode 4 (Bisconni Music)
01
Meda Ishq (Mughal-e-Funk) [feat. Aizaz Sohail & Mahnoor Altaf]
SEASON 1
Episode 4 (Bisconni Music)
03:21
Avtor besedila: Khawaja Ghulam Farid - Baba Bulleh Shah / Avtorji glasbe: Khawaja Ghulam Farid - Saad Hayat - Rakae Jamil - Baba Bulleh Shah
02
Hou Tum (Taha Hussain, Alycia Dias)
SEASON 1
Episode 4 (Bisconni Music)
03:29
Avtor besedila: Taha Hussain / Avtorji glasbe: Saad Hayat
03
Thaaray Nain (Natasha Baig, Ashiq Ali Chand)
SEASON 1
Episode 4 (Bisconni Music)
04:25
Avtor besedila: Ishrat Godharvi / Avtorji glasbe: Ishrat Godharvi - Saad Hayat
Jannat e Uyamin (feat. Aizaz Sohail)
℗ 2026 Din's Production
20-07-2026
Jannat e Uyamin (feat. Aizaz Sohail)
01
Jannat e Uyamin (feat. Aizaz Sohail)
Din's Production
Jannat e Uyamin (feat. Aizaz Sohail)
04:33
Avtorji glasbe: Kashif Ud Din
Dara (feat. Aizaz Sohail)
℗ 2025 MEF
20-01-2024
Dara (feat. Aizaz Sohail)
01
Dara (feat. Aizaz Sohail)
Mughal-E-Funk
Dara (feat. Aizaz Sohail)
08:21
Avtorji glasbe: Rakae Jamil - Kami Paul - Farhan Ali - Rufus Shahzad