Show cover of Přes humna

Přes humna

Magazín Přes humna je internetový projekt, který se zaměřuje na cestování. Nabídne vám tipy na tradiční i netradiční výlet nejen po České republice. Dozvíte se také zajímavosti, historii i současnost zajímavých míst. Líbí se vám naše tvorba? Sledujte nás na sociálních sítích, nebo se staňte odběrateli našeho YouTube kanálu. Tak vám žádná novinka neunikne. A předem děkujeme za případné sdílení….

Tracks

Chřiby - strážci středního Pomoraví | Jiří Jilík a Bořek Žižlavský
Chřiby - Vydejte se s námi na jihovýchodní Moravu na hranici dvou národopisných regionů - Hané a Slovácka, které od sebe odděluje pohoří Chřiby. Není sice rozsáhlé a navenek vypadá poklidně a smírně, neboť četné dramatické příběhy vepsané historií do jeho tváře... The post Chřiby – strážci středního Pomoraví | Jiří Jilík a Bořek Žižlavský appeared first on Přes humna.
28:41 11/20/2021
Soutěskami Českého krasu od Otomara Dvořáka | knižní ochutnávka
Tato kniha nás zavede i na pohádkový hrad Karlštejn, klášter ve stínu gigantického útesu ve Sv. Janu pod Skalou, prastaré hradiště Tetín nebo rozsáhlé Koněpruské jeskyně s dílnou středověkých padělatelů mincí, ale především nám odhalí zákoutí neprávem... The post Soutěskami Českého krasu od Otomara Dvořáka | knižní ochutnávka appeared first on Přes humna.
21:08 05/26/2021