Show cover of Vítězný leadership

Vítězný leadership

Vítězný leadership mluví svým jazykem a nějaké bláboly typu: "To dáme!" nebo "Jdeme na to!" ho nezajímají. Vítězný leadership si žádá pravdu a možná raději mlčení. Pokud jste již zažili, co je to být lídr a efektivně uplatňovat vítězný leadership jako své přirozené sebevyjádření, tak víte, že lídr nepotřebuje motivaci, jelikož to je tou nejzákladnější úrovní vašeho bytí. Motivace je jen chvilkový záchvěv vášně a dynamické energie, která záhy vyprchá a vy padnete tváří na zem. https://leadershipkouc.cz/

Tracks

001 Vítězný leadership - Jazyk vítězného leadershipu
Kdykoliv máte pocit, že jste dosáhli nějaké úrovně, vždy stojím za vámi a ukážu vám další úroveň, které lze dosáhnout. Když bude třeba, tak vás potáhnu do míst, kam nechcete. Jakmile se stanete součástí týmu, tak budete muset dosahovat určitých podmínek spokojenosti a integrity, které jsem vždy zdrojem a součástí. Můžete se spolehnout, že cokoliv po vás budu chtít, tak to dělám i já. Pokud si budete říkat, že jsem tyran, a ne vždy jsem zrovna milý člověka, tak je to je vás problém. Pravděpodobně jste nikdy nic nevyhráli. Chci vítězit, ale chci, aby se mnou vítězili i ostatní. Vše, co budu dělat vám nemusí hned dávat smysl a nebude to příjemné, ale vždy to naplní zájem všech zúčastněných stran. Myslíte, že se mi chce každý den od pondělí do neděle vstávat ve 4 hodiny ráno? Dělám to jen proto, že jsem takový. Takhle já hraju. Jestli nechcete hrát stejnou hru, tak fajn, dejte mi míč a uhněte z cesty.
07:08 1/27/22
002 Vítězný leadership - ultimátní kouč
Měl jsem možnost koučovat lidi, kteří byli na začátku a měli velkou odvahu. Také ty, co dosáhli vrcholu, kde se rozhlíželi a připadalo jim nemožné posunout se dál. Když koučujete skutečně úspěšné, bohaté a chytré lidi, tak zjistíte, že všichni mají jedno společné: Neustále dosahují ultimátních výsledků.
05:31 1/27/22
003 Vítězný leadership - jedinečnost nemá soupeře
Abyste mohli zvítězit, nebude vám stačit vědět, co si máte myslet, budete potřebovat vědět, jak myslet. Škola, workshopy, knihy a přednášky vás naučí, co si mát myslet, ale způsob, jak myslet vás naučím sám život přímo v aréně. Nemůžete se naučit myslet jako vítěz fotbalového zápasu, kdy jste v hledišti, ze kterého zápas jen sledujete. Dokud nebudete v aréně, tak zatím nevíte, jak myslet jako lídr.
11:55 1/28/22
004 Vítězný leadership - dominujte bojišti
Pokud jste ještě nikdy nezvítězili, tak pro vás následují slova budou znít divně. Ve chvíli, kdy zvítězíte, začíná válka a největší bitvy se odehrávají ve vaší hlavě. Přestože prožíváte radost, euforii z vítězství a pocity naplnění, tak hned následujícího rána zjistíte, že zvítězit nestačilo.
09:03 1/31/22
005 Vítězný leadership - každodenní rutina vítězů
Rutina vám poskytne svobodu bytí a jednání. Na nepředvídatelnost je nutné se připravit a neustále se ji přizpůsobovat, abyste minimalizovali vliv na vaši výkonnost. Rutina a návyky vám umožní být koncentrovaní jen na to, co je pro vás fundamentálně důležité a na čem skutečně záleží, abyste mohli vítězit.
13:10 2/3/22