Sobotné dialógy
Total duration:
30 h 48 min
Erik Tomáš (Hlas-SD; minister práce SVaR) a Štefan Kišš (PS; poslanec NR SR) (16.3.2024 12:10)
Sobotné dialógy
46:41
Robert Kaliňák (Smer-SD; podpredseda vlády a minister obrany SR a Branislav Gröhling (SaS; poslanec NR SR) (9.3.2024 12:10)
Sobotné dialógy
44:56
Martin Hojsík (PS; podpredseda EP) a Rudolf Huliak (za SNS; predseda Výboru NR SR pre pôdohospodárstvo a ŽP) (2.3.2024 12:10)
Sobotné dialógy
46:54
Robert Fico (Smer-SD; predseda Vlády SR; predseda strany) (24.2.2024 12:10)
Sobotné dialógy
45:13
Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD; minister vnútra) a Martina Holečková (KDH; poslankyňa NR SR) (17.2.2024 12:10)
Sobotné dialógy
44:55
Roman Michelko (SNS; predseda výboru NR RS pre kultúru a médiá) a Július Jakab (hnutie Slovensko; poslanec NR SR) (10.2.2024 12:10)
Sobotné dialógy
44:56
Boris Susko (Smer-SD), minister spravodlivosti SR a Mária Kolíková (SaS), podpredsedníčka poslan. klubu v NR SR. (3.2.2024 12:10)
Sobotné dialógy
46:25
Peter Pellegrini (Hlas-SD; predseda NR SR) a Tomáš Valášek (Progresívne Slovensko; poslanec NR SR) (27.1.2024 12:10)
Sobotné dialógy
45:06
Robert Fico (Smer - SD), predseda Vlády SR, predseda strany (20.1.2024 12:10)
Sobotné dialógy
47:45
Roman Michelko (SNS) a Michal Šipoš (SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ, KÚ) (13.1.2024 12:10)
Sobotné dialógy
44:57
Peter Pellegrini (Hlas - SD), predseda NR SR, predseda strany a Milan Majerský (KDH), poslanec NR SR, predseda strany (16.12.2023 12:10)
Sobotné dialógy
41:54
Denisa Saková (Hlas-SD) ministerka hospodárstva SR a Jozef Hajko (KDH), podpredseda Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti (9.12.2023 12:10)
Sobotné dialógy
46:08
Robert Fico (Smer - SD), predseda Vlády Slovenskej republiky (2.12.2023 12:10)
Sobotné dialógy
46:20
Roman Michelko (SNS) poslanec NR SR a Veronika Remišová (SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ, KÚ) poslankyňa NR SR, predsedníčka strany Za ľudí (25.11.2023 12:10)
Sobotné dialógy
45:57
Hostia: Juraj Blanár (minister zahraničných vecí a európskych záležitostí; Smer-SSD) a Tomáš Valášek (poslanec NR SR; PS) (18.11.2023 12:10)
Sobotné dialógy
46:43
Hostia: Erik Tomáš (Hlas-SD), minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR a Marián Viskupič (SaS) (11.11.2023 12:10)
Sobotné dialógy
45:31
Hostia: Ján Richter (Smer-SD) a Martina Holečková (KDH) (4.11.2023 12:10)
Sobotné dialógy
46:23
Hosť: Zuzana Čaputová - prezidentka Slovenskej republiky (28.10.2023 12:10)
Sobotné dialógy
42:24
Hostia: Rudolf Huliak (SNS) a Michal Wiezik (Progresívne Slovensko) (21.10.2023 12:10)
Sobotné dialógy
46:54
Roman Michelko (SNS) - zvolený kandidát na poslanca NR SR a Alojz Hlina (SaS) - zvolený kandidát na poslanca NR SR (14.10.2023 12:10)
Sobotné dialógy
45:57
Tomáš Valášek (Progresívne Slovensko) a Roman Mikulec (OĽANO A PRIATELIA/KÚ/ZA ĽUDÍ) (7.10.2023 12:10)
Sobotné dialógy
46:20
Robert Fico (Smer-SD) predseda poslaneckého klubu v NR SR, predseda strany a Milan Majerský (KDH) predseda hnutia (23.9.2023 12:10)
Sobotné dialógy
46:17
Hostia: Boris Kollár (Sme rodina), predseda NR SR, predseda hnutia; Michal Šimečka (Progresívne Slovensko), podpredseda EP (16.9.2023 12:10)
Sobotné dialógy
46:33
Hostia: Eduard Heger (poslanec NR SR, predseda strany Demokrati) a Peter Pellegrini (nezaradený; predseda strany Hlas-SD)) (9.9.2023 12:10)
Sobotné dialógy
47:27
Veronika Remišová (nezaradená) poslankyňa NR SR a Branislav Gröhling (SaS) poslanec NR SR (2.9.2023 12:10)
Sobotné dialógy
45:52
Hostia: Erika Jurinová (OĽaNO a priatelia/KÚ/Za ľudí) volebná líderka koalície a Andrea Letanovská (Demokrati) volebná líderka (26.8.2023 12:10)
Sobotné dialógy
45:59
Aktuálna politická situácia, možnosti spolupráce a iné (19.8.2023 12:10)
Sobotné dialógy
46:04
Hostia: Mikuláš Dzurinda; Krisztián Forró; Zsolt Simon (12.8.2023 12:10)
Sobotné dialógy
48:27
Hosť: Ľudovít Ódor, poverený predseda vlády a minister vnútra SR (5.8.2023 12:10)
Sobotné dialógy
48:35
Hosť: Zuzana Čaputová, prezidentka Slovenskej republiky (24.6.2023 12:10)
Sobotné dialógy
46:18
Hostia: Miroslav Kollár (podpredseda strany Demokrati) a Erik Tomáš (podpredseda strany Hlas-SD) (17.6.2023 12:10)
Sobotné dialógy
47:30
Hostia: Marián Viskupič (SaS) a Ladislav Kamenický (Smer-SD) (10.6.2023 12:10)
Sobotné dialógy
45:49
Hostia: Michal Šipoš (OĽaNO a Priatelia) a Richard Raši (nezaradený, podpredseda strany Hlas-SD) (3.6.2023 12:10)
Sobotné dialógy
47:33
Hostia: Boris Kollár (Sme rodina), predseda NR SR a Michal Šimečka (Progresívne Slovensko), podpredseda EP (27.5.2023 12:10)
Sobotné dialógy
44:45
Hostia: Veronika Remišová (nezaradená) a Robert Fico (Smer-SD) (20.5.2023 12:10)
Sobotné dialógy
47:16
Hostia: Eduard Heger a Peter Pellegrini (13.5.2023 12:10)
Sobotné dialógy
46:24
Spravovanie štátu pred voľbami, presadzovanie zákonov, inflácia a iné. (6.5.2023 12:10)
Sobotné dialógy
47:12
Program schôdze NRSR, zákony, riešenia vysokých cien potravín, plán obnovy a iné (29.4.2023 12:10)
Sobotné dialógy
47:21
Hostia: Ján Budaj (člen predsedníctva strany Demokrati) a Peter Pellegrini (predseda strany Hlas-SD) (22.4.2023 12:10)
Sobotné dialógy
48:42
Hosť: Eduard Heger (nominant OĽANO), dočasne poverený predseda vlády SR, predseda strany Demokrati (15.4.2023 12:10)
Sobotné dialógy
45:56