Artist picture of Cem Adrian

Cem Adrian

385 437 takipçi

Tüm Cem Adrian şarkılarını Deezer'da dinle

Sanatçının En çok dinlenenleri

Album cover of Derinlerde
Derinlerde
03:21
Album cover of Gönül
03:57
Album cover of Keskin
02:59
Album cover of Sen Benim Şarkılarımsın
Sen Benim Şarkılarımsın
03:32
Album cover of Sen Gel Diyorsun (Öf Öf)
Sen Gel Diyorsun (Öf Öf)
04:47
Album cover of Zincir
Zincir
03:59
Album cover of Ben Sana Veda Edemem
Ben Sana Veda Edemem
04:23
Album cover of Herkes Gider Mi
Herkes Gider Mi
04:34

Yeni çıkanlar

Yeni çıkan şarkılarıyla Cem Adrian Deezer'da

DERBEND

- Cem Adrian, Derbend

8.05.2026

6 takipçi

Popüler albümler

Cem Adrian ve en popüler albümleri

Benzer sanatçılar

Cem Adrian ile benzer sanatçıları bul

Halil Sezai Halil Sezai 208 712 takipçi
Sezen Aksu Sezen Aksu 1 182 685 takipçi
Gökhan Türkmen Gökhan Türkmen 602 695 takipçi
Haluk Levent Haluk Levent 174 176 takipçi
Manuş Baba Manuş Baba 72 246 takipçi
Melek Mosso Melek Mosso 98 792 takipçi
Melike Şahin Melike Şahin 54 663 takipçi
Dedublüman Dedublüman 37 762 takipçi
Çağan Şengül Çağan Şengül 12 198 takipçi
Canozan Canozan 56 848 takipçi
CEYLAN ERTEM CEYLAN ERTEM 22 102 takipçi
Mabel Matiz Mabel Matiz 405 234 takipçi
İlyas Yalçıntaş İlyas Yalçıntaş 295 522 takipçi
Toygar Işıklı Toygar Işıklı 186 638 takipçi
Emre Aydın Emre Aydın 488 808 takipçi

Çalma listeleri

Çalma listeleri ve müziğiyle Cem Adrian

Cover of playlist 100% Haluk Levent 100% Haluk Levent 50 şarkı - 387 takipçi
Cover of playlist 100% Cem Adrian 100% Cem Adrian 50 şarkı - 1 254 takipçi
Cover of playlist 100% Melek Mosso 100% Melek Mosso 30 şarkı - 488 takipçi
Cover of playlist En Güzel Türküler En Güzel Türküler 50 şarkı - 17 336 takipçi
Cover of playlist 100% Emir Can İğrek 100% Emir Can İğrek 50 şarkı - 338 takipçi
Cover of playlist 100% Teoman 100% Teoman 50 şarkı - 1 787 takipçi
Cover of playlist En Pop%u00fcler %u015eark%u0131lar En Pop%u00fcler %u015eark%u0131lar 51 şarkı - 15 290 takipçi
Cover of playlist Yüzyüzeyken Konuşuruz En İyiler Yüzyüzeyken Konuşuruz En İyiler 2 360 şarkı - 676 takipçi
Cover of playlist 100% Şanışer 100% Şanışer 10 şarkı - 423 takipçi
Cover of playlist Ramazan'a Özel Ramazan'a Özel 2 281 şarkı - 492 takipçi
Cover of playlist 100% Deeperise 100% Deeperise 40 şarkı - 179 takipçi
Cover of playlist 100% Anıl Piyancı 100% Anıl Piyancı 50 şarkı - 272 takipçi
Cover of playlist 100% Şehinşah 100% Şehinşah 50 şarkı - 392 takipçi
Cover of playlist 100% Sena Sener 100% Sena Sener 30 şarkı - 217 takipçi

Yer aldığı albümler

Cem Adrian şarkılarını Deezer'da dinle

Her ambiyans için

Biyografi