Album picture of Pse te ulem dhe te qaj

Pse te ulem dhe te qaj

Ferit Abdiu

3/4/20

Album Tracks

Pse te ulem e te qaje Ferit Abdiu 02:59
Ah sa dua... Ferit Abdiu 02:56
E di se te kam thane Ferit Abdiu 03:56
Engjell apo zane Ferit Abdiu 03:47
Shpresa ime Ferit Abdiu 02:44
Tani thua, jo sme duhesh Ferit Abdiu 03:31
Ne juge apo lindje Ferit Abdiu 03:53
Te lutem dhe nje here e dashur Ferit Abdiu 03:04

For every mood