Show cover of Smart football

Smart football

Smart football o fotbale inteligentně je oficiálním podcastem Ligové fotbalové asociace. Moderní technologie, zákulisní informace o fungování profesionálního fotbalu, zajímavá témata, nevšední příběhy. To vše se dozvíte v podcastu, který moderuje Pavel Jahoda, ředitel komunikace a PR LFA.

Tracks

O ligovém marketingu a LIGA Academy se zástupci LFA a klubů
Co se změnilo ve fotbalovém marketingu, jaké jsou trendy, co v tomto ohledu chystá LFA, v čem by se chtěli zástupci klubů ještě zlepšit a jak si pomáhají jednotlivé kluby napříč dvěma profesionální českými fotbalovými ligami? O tom se moderátor Pavel Jahoda bavil s kolegou, marketingovým a obchodním ředitelem LFA, Danem Hajným a dvěma ostřílenými marketéry, Martinem Kovaříkem, který v dresu FK Teplice reprezentoval FORTUNA:LIGU, a Filipem Labudou, který za SFC Opava zastupoval FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU.
63:18 11/29/23
O Disciplinární komisi LFA s Richardem Bačkem
Jak pracuje Disciplinární komise LFA? Jak vypadá proces rozhodování? Co vše může verdikt DK ovlivnit a jaký má postoj k pyru nebo zavírání stadionů? To a mnohé další vysvětluje v novém dílu podcastu Smart football Richard Baček, předseda DK LFA.
37:46 10/2/23
O práci technického delegáta LFA s Emilem Ubiasem
Jak vypadá práce technického delegáta LFA? Co všechno musí stihnout? Co se objevuje v jeho zprávě? Kdo jsou techničtí delegáti a mnohé další. To se dozvíte v novém díle podcastu Ligové fotbalové asociace Smart football, jehož hostem byl Emil Ubias, šéf technických delegátů LFA.
30:52 8/16/23
Liga a sociální sítě
Pátý díl přináší spoustu interních informací a to nejen kvůli tomu, že jsme jej opět natáčeli u nás "doma" v sídle LFA, ale také protože hosty byli Štěpán Hanuš, ředitel komunikace a PR Ligové fotbalové asociace, a Svatopluk Smysl, CEO agentury 2Score, která je ve fotbale jako doma a která s LFA také spolupracuje. Co jsou trendy, jaký byl vývoj a kam se posouvá komunikace klubů ke svým fanouškům, to a samozřejmě mnohé další uslyšíte v našem podcastu.
38:57 5/18/22
Liga a esport
Hosty čtvrté epizody podcast Smart football o fotbale inteligentně byli Martin Liberský, ředitel a majitel herní agentury Grunex a Lukáš Pour neboli T9Laky, profesionální hráč FIFA. Jak funguje esport v České republice, proč nelze nikdy přestat trénovat, kolik hodin týdně se dá strávit na virtuálních trávnících a patří esporty na olympiádu? To vše a samozřejmě mnohem víc se jako vždy dozvíte v našem podcastu.
42:18 3/16/22
Liga a média
Hosty třetího dílu podcastu Smart football o fotbale inteligentně byli Marek Kindernay, výkonný ředitel O2TV Sport, a Lukáš Tomek, šéfredaktor Deníku Sportu a portálu iSport.cz. Jak se proměnilo a jak se promění sportovní zpravodajství z pohledu televize a tisku? Co jsou aktuální a také očekávané trendy? To se dozvíte právě v našem podcastu!
45:17 1/24/22
Liga a scouting
Hostem druhého dílu podcastu Smart football o fotbale inteligentně byl fotbalový scout týmu Manchester City Jan Říčka. Jak poznat dobrého hráče? Kterou nohou rozhodoval v dětství zápasy Pavel Nedvěd? To všechno a samozřejmě mnohem víc zaznělo právě v tomto rozhovoru.
43:33 12/9/21
Liga a statistiky
Hosty prvního dílu podcastu Smart football o fotbale inteligentně byli Jakub Andrýsek, zástupce společnosti InStat, oficiálního dodavatele statistik pro FORTUNA:LIGU a David Horejš, trenér ligového celku SK Dynamo České Budějovice. Hlavním tématem bylo využití statistických dat v rámci profesionálních soutěží LFA.
32:44 11/1/21