Show cover of Kij w dupie

Kij w dupie

Popierdółki rubaszne i ironiczne, doskonałe do słuchania niezobowiązującego podczas spacerowania, stania w kolejce lub też długotrwałej wizyty w kiblu.

Tracks

Jak zwiedzać jaskinię żeby się nie zesrać z nudów
Cueva de Nerja – tak się nazywa ta jaskinia cośmy ją sobie zobaczyli. Korzystając z okazji chciałbym zaproponować sposób nowy, ciekawy sposób zwiedzania jaskini. Polega on na tym, żeby nie mieć kija w dupie. Albo tak to ujmę: jeżeli jaskinia jest dupą ziemi, to chodzi o to, żeby nie być w tej dupie kijem.
14:54 2/13/24
Jak mieć fajne urodziny w zimie
Uwaga, odcinek podróżniczy! Uciekłem na zimę do ciepłych krajów. Akurat w zimie wypadły moje urodziny. Pokażę wam pomysł jak mieć fajne urodziny. Najpierw znajdź se żonę (żywą, świeżą, umytą), a potem daj jej się zabrać w różne dziwne miejsca. A potem nie przejmuj się niczym i pozwól, żeby cię wszystko śmieszyło.
31:25 1/29/24
Pierwsze wrażenia z Polski
Po roku mieszkania w Anglii przyjechałem do Polski. Po raz pierwszy raz w życiu – samochodem. I to własnym. Z rejestracją BIO HUJ – taki prezent od przyjaciół, ufundowali mi w podziękowaniu za zasługi. Pewnie byli ciekawi czy faktycznie zamontuję taką rejestrację. No, to przyjechałem i powiem wam: różnice są.
59:03 7/4/23
Czym góruje kij w dupie angielskiej nad kijem w dupie polskiej
Z okazji koronacji króla pojechałem do Buxton zapytać dwie podróżnice, Dominikę oraz Ewę, czy kij w dupie angielskiej góruje nad kijem w dupie polskiej. I czym owe kije się różnią. Zapytałem też czy w każdym angielskim domu jest grzyb, bo słyszałem, że podobno gdzieś koło Winchester jest jeden bez grzyba. A to co szumi w […]
19:56 5/9/23
Papież, Mentzen i Kupa Pieniędzy
Oto pojawił się nowy, lepszy Korwin. Nazywa się Mentzen i lubi pieniądze, kościół i przepisy o ochronie uczuć religijnych. Jest popularny, bo nie mówi „Hitler” i ma mniej lat niż twoja babcia. Poza tym jeszcze nie miał okazji niczego spieprzyć, więc jest nowa nadzieja. Że przyjdzie i spieprzy w nowy, ciekawszy sposób. Jego pojawienie się […]
53:13 3/29/23
Jak zdać prawo jazdy w UK w nieprofesjonalny sposób minimalnym kosztem
Po 8 miesiącach czekania pojechałem w końcu do Sheffield zdać egzamin praktyczny na prawo jazdy kategorii B. Wcześniej zdałem już egzamin na kategorię A1, ale małymi motocyklami jeździłem 23 lata a samochodem 13 godzin. Unikalne jest w Anglii to, że można to zrobić bez szkoły, bez kursu, bez instruktora, bez opłat. Posłuchajcie sobie teraz czy […]
13:48 3/16/23
Trzy miesiące z Turkiem fantazyjnym
A oto przedstawiam wam obraz olejny pod tytułem „Martin wraca w chwale”. Następnie snuję opowieści z życia z jednym Turkiem fantazyjnym. Prawdziwe. Chyba. A kończę analizą polskich narodowych chorób psychicznych (z uwzględnieniem moich własnych). Zapraszam na kompletną stratę czasu. W sam raz na święta.
66:56 12/23/22
Polska piłka nożna się zmienia: z gówna w sraczkę
Widziałem mecz Polska-Argentyna w Katarze. Oczy mnie bolą do dzisiaj i niedobrze mi na samo wspomnienie. Gorsze niż sam mecz były reakcje w Polsce: cały świat odwraca się z obrzydzeniem, a zachwycona Polska gratuluje największym miernotom świata. Poza tym dostałem wspaniałe komentarze. W tym jeden natury seksualnej. Oraz zaproszenie. Bardzo postępowe. Nowoczesne. Inkluzywne. Ale mi […]
73:47 12/2/22
Orędzie rewolucyjne
I oto nastąpiło połączenie podcastu Revolucion oraz Kij w dupie. O którym w sumie zapomniałem powiedzieć z tego wszystkiego. To mówię w opisie: Revolucion nie będzie, będzie teraz Kij w Dupie. O.
54:33 11/4/22
Podkastuj z kijem w dupie
Dostałem propozycję ze strony podcastuj.pl. Wynika z niej, że albo skorzystam z ich usług albo będę złym ojcem. Propozycja jest więc nie do odrzucenia. Ale i tak ją chyba odrzucę, bo ostatnio mam coraz większą ochotę być złym człowiekiem.
34:32 9/15/22

Similar podcasts